op. dr. ahmet dilber
[yprm_heading style=”style2″ uniqid=”60140b141fc39″ sub_heading=”OP. DR.” heading=”{Ahmet DİLBER}”]

Op. Dr. Ahmet Dilber, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunudur. İhtisasını Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniğinde yapmıştır.

2012-2017 yılları arasında Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çalışmış, zorunlu görev hizmetini ise 2017-2019 yılları arasında Artvin Devlet Hastanesinde gerçekleştirmiştir.

Rekonstrüktif Mikrocerrahi, dolgu vb. minimal invaziv işlemler, vücut estetiği, meme estetiği, burun estetiği ile deri ve yumuşak doku kanserleri alanında uzmanlığa sahiptir.

[yprm_num_box uniqid=”5dce65f160876″ cols=”xs:1,sm:2,md:3,”][yprm_num_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”base-icon-avatar-1″ uniqid=”5dce666d5131f” suffix=”+” num=”150″ heading=”Hasta”][yprm_num_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”base-icon-check-symbol” uniqid=”5dce6608c52db” suffix=”%” num=”99″ heading=”Memnuniyet”][yprm_num_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”teamwork-organization” uniqid=”5dce663df57cf” suffix=”+” num=”3″ heading=”Günlük Operasyon”][/yprm_num_box]

Operasyonlar hakkında detaylı bilgi almak için buradan iletişim formunu doldurabilir, telefon veya whatsapp aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

[yprm_tabs][yprm_tabs_item uniqid=”5dce62907dfb1″ heading=”Ameliyathane”]

Müşteri memnuniyetini ve rahatlığını ön planda tutarak dizayn ettirdiğimiz ameliyathane ortamımız sterilizasyon işlemine tabi tutulmuştur. Ayrıca ameliyathanedeki oda sayısı, müşteri kapasitemizi fazlasıyla karşılamaktadır.

[/yprm_tabs_item][yprm_tabs_item uniqid=”5dce6427ded9d” heading=”Hijyen”]

Hijyene çok önem veriyor, siz değerli hastalarımızın ameliyat öncesi veya sonrası sağlığa zarar verecek ortamlarda bulunmaması için çalışıyoruz. Hijyen kurallarına uygun olarak yaptığımız uygulamalarla sizlere hijyenik bir ortam sağlıyoruz.

[/yprm_tabs_item][yprm_tabs_item uniqid=”5dce641f40f6d” heading=”Kişiye Özel Odalar”]

Siz değerli hastalarımızın rahatlığını düşünerek hazırladığımız kişiye özel odalar ile memnuniyetinizi üst noktalara çıkarmaya çabalıyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tasarlanan bu odalarla uygulanan işlemden daha fazla keyif almanızı istiyoruz.

[/yprm_tabs_item][/yprm_tabs]
klinik