Bişektomi Ameliyatı

Bişektomi Ameliyatı

[yprm_testimonials slider_loop=”off” slider_autoplay=”off” slider_arrows=”off” css_animation=”flipInX”][yprm_testimonials_item uniqid=”601475234709c” quote=”Bişektomi ameliyatı, kalın yüz hatlarına sahip olan, yüz hatları belirgin olmayan, yanaklarında yağ miktarı fazla olan, yüzünden dolayı kilolu görünen ve yapısal olarak tombul bir yanak görünümüne sahip olan bireyler için uygulanan bir yanak estetiğidir. Yanaktaki bukkal dokunun alınması ile yüz hatları inceltilerek yüze keskin bir görünüm kazandırılır.”][/yprm_testimonials]
bichectomy-ahmet-dilber

Bişektomi ameliyatı ayaktan tedavi edilen ve lokal anestezi uygulanarak yapılan bir operasyondur. Bişektomi ameliyatı öncesinde yapılan adımlar aşağıdaki gibidir.

  • İlk aşama, danışanların bu estetiğe karar vermesi ve başvuru işlemini gerçekleştirmesidir.
  • Başvuru sonrasında yanak estetiği için uygun bir hasta olup olmadığınızı öğrenebilmek adına yanak bölgenizde birtakım analizler yapılır.
  • Danışanın talepleri dinlenir, yanak bölgesinden yağ alımına ihtiyaç olup olmadığı ve operasyon esnasında her bir yanaktan ne miktarda yağ dokusu alınacağı hakkında bir görüşme gerçekleştirilir.
  • Operasyonun onaylanması ve danışanın kabul etmesiyle birlikte operasyon için tarih alınır ve o tarihte uygulama gerçekleştirilir.

Operasyon öncesinde veya sonrasında enfeksiyonları engelleyebilmek adına ameliyat öncesi ağız temizliği yapılmaktadır.

Bişektomi Ameliyatı Sonrası

Her bireyin iyileşme süreci farklılık göstermektedir. Genel olarak ameliyattan sonraki ilk aşamada ödem oluşabilir. Bu normal bir süreç olmakla birlikte ödemler yaklaşık bir hafta içerisinde kaybolmaktadır. Yanağın istenilen şekle ulaşması ve oturması içinse yaklaşık 2-4 ay kadar bir süre gerekmektedir. Bişektomi ameliyatı sonrası yeme-içme düzeni oldukça önemli bir konudur, bu sebeple size verdiğimiz tavsiyeler doğrultusunda hareket etmeniz gerekir. Özellikle operasyondan sonraki ilk üç gün boyunca yumuşak besinler ve soğuk içecekler tüketilmesi önerilir, böylelikle olası bir enfeksiyon riski engellenecektir.

[yprm_testimonials slider_loop=”off” slider_autoplay=”off” slider_arrows=”off” css_animation=”flipInX”][yprm_testimonials_item uniqid=”60146de94ded4″ quote=”Yanak ameliyatı, ayaktan yapıldığı için operasyonun hemen ardından danışan günlük hayatına hızlıca dönebilir. Hastanede yatmasına gerek yoktur.”][/yprm_testimonials]

Bişektomi Ameliyatı Avantajları Nelerdir ?

Bişektomi ameliyatının en önemli avantajı, operasyonun yanak içinden gerçekleştirilmesiyle, dışarıdan bakıldığında herhangi bir ameliyat izinin olmamasıdır. İşlem yanak içerisinde çok küçük kesiler atılarak yapıldığından dolayı, danışan bu süreç içerisinde herhangi bir ağrı hissetmez. İşlem lokal anestezi adı altında yapılan bir uygulamadır. Bu sebeple operasyon sonrası mide bulantısı vb. semptomlar gözlemlenmez.

Yanak estetiği ahmet dilber

Bişektomi Ameliyatı fiyatları ve sorularınız hakkında detaylı bilgi almak için buradan iletişim formunu doldurabilir, telefon veya whatsapp aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

[yprm_icon_box style=”style3″ css_animation=”fadeInDown” uniqid=”6011cddca1dc3″][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”essential-set-hold” uniqid=”6011cde72616c” heading=”Steril Ortam”][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”essential-set-internet” uniqid=”6011d0908a6ab” heading=”Uluslararası Hizmet”][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”essential-set-network” css_animation=”none” uniqid=”6011d0f787691″ heading=”Çözüm Odaklı Müdahale”][/yprm_icon_box][yprm_icon_box style=”style3″ css_animation=”fadeInUp” uniqid=”6011d17b8e14c”][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”essential-set-list” uniqid=”6011d1d098824″ heading=”Tedavi Takibi”][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”essential-set-hourglass-2″ uniqid=”6011d220689a5″ heading=”Kısa Sürede İyileşme”][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”base-icon-like” css_animation=”none” uniqid=”6011d30dbb224″ heading=”Müşteri Memnuniyeti”][/yprm_icon_box]